Skip to content Skip to footer

Mentoring 1:1: inwestycja 1333 zł miesięcznie (inwestycja minimum 3 miesiące, przy płatności za całość z góry 3999 zł, płatność ratalna – 1499 zł/miesiąc)

Aplikuj na mentoring 1:1

Przeczytaj przed wypełnieniem formularza!

Osoby, które mogą aplikować na mentoring 1:1 ze mną to osoby, które są gotowe rozpocząć własną działalność, bądź takową już posiadają. 

Celem mentoringu jest rozwój Twojego biznesu oraz wsparcie w procesie. Taka współpraca może sprawić, iż droga do otworzenia własnej działalności, bądź przyjmowanie oraz zarabianie większych kwot stanie się dla Ciebie prostsze oraz bardziej dostępne. Pokażę Ci zupełnie nowy i odkrywczy sposób patrzenia na pieniądze, Twój rozwój, poczucie własnej wartości… Przekazywaną wiedzę opieram na Prawie Manifestacji, licznych kursach i szkoleniach związanych z tematyką finansów/biznesu oraz doświadczeniu własnym. 

Kiedy zaczynałam, nie miałam nikogo, kto mógłby mnie wziąć pod swoje skrzydła. Do wszystkiego dochodziłam metodą prób i błędów. Na szczęście Ty już nie musisz! Po pięciu miesiącach prowadzenia własnej działalności zainwestowałam w mentoring i to znacząco przyspieszyło mój rozwój i pozwoliło wejść na kolejne poziomy. Oprócz tego, poczułam niesamowite wsparcie oraz spokój psychiczny wiedząc, że zawsze jest osoba, która może mi doradzić oraz wesprzeć w procesie. 

Ten mentoring jest dla Ciebie, jeśli:

 • jesteś gotowy na rozpoczęcie własnej działalności,
 • nie boisz się zacząć zarabiać dużych kwot,
 • jesteś otwarty na moje wskazówki, nową wiedzę oraz działanie,
 • chcesz być wspierany moją energią i obecnością, ale również weźmiesz odpowiedzialność za pracę, którą musisz włożyć,

Co zawiera oferta:

 • 2 godzinne spotkania w miesiącu ze mną poprzez wideorozmowę na zoomie,
 • dostępność do mnie od pon-pt, od 10-18 na chacie poprzez komunikator,
 • wsparcie w procesie, 
 • każde spotkanie mentoringowe będzie dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Będzie skupiało się na ich konkretnych celach i wyzwaniach, aby zapewnić Ci spersonalizowane wsparcie.

Dodatkowe uwagi:

Efekty naszej współpracy są uzależnione od Ciebie. Mogę być dla Ciebie wsparciem w procesie oraz przekazywać wszystkie niezbędne wskazówki, jednak to od Ciebie zależy, czy włożysz pracę w zmianę swoich przekonań i wykonasz działania, które będą konieczne. Zastrzegam sobie, iż skontaktuję się tylko z osobami, które uznam za odpowiednie na tę współpracę.

Formularz aplikacyjny:

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko

Leave a comment

Dołącz do newslettera

Naucz się świadomej manifestacji!

  Wymagane zgody:

  Nie wysyłam spamu, możesz się wypisać w dowolnym momencie.

  Dane firmowe

  Weronika Skibniewska

  Pobiel 50

  56-210 Wąsosz

  NIP: 5010083355

  Copyright © 2023 Manifestacja bogactwa | Stworzone przez Przystanek Internet.