Skip to content Skip to footer
0 items - 0.00 zł 0

Opinie

Z całego serca polecam konsultacje 1:1 z Weronika! Podczas naszej rozmowy dosłownie mnie oświeciło, przywróciła mi wiarę w lepsze jutro, dała sporo cennych wskazówek i duuuuuużo pozytywnej energii! Zrozumiałam jakie błędy popełniam i są to najlepsze pieniądze jakie wydawałam w życiu!

Sara

Około miesiąc temu kupiłam ebook “Manifestacja bogactwa w 30 dni” Weroniki i powiem tak: pierwsze co zauważyłam to ogromny przypływ gotówki, której wcześniej po prostu bałam się przyjmować. Ale też najważniejsze z czego niezmiernie się cieszę to zmiana błędnych przekonań o bogactwie i pieniądzach. Z osoby, która żyła w wiecznym braku, która odkładała wszystko co kiedykolwiek otrzymała na “później” stałam się osobą, która nie boi się inwestować w siebie bo “później” może nigdy nie nadejść. A po co mam mieć coś z czego nigdy nie mogłabym skorzystać. Dlatego teraz korzystam w 101% ze wszystkiego co mam. Ten ebook przysłowiowo otworzył mi oczy nie tylko na bogactwo a na całą rzeczywistość. Nawet manifestacje przychodzą do mnie duużo szybciej niż zazwyczaj. Jestem niezwykle wdzięczna!!

Kasia

Prawdę mówiąc korzystałam ze wszystkich darmowych materiałów Weroniki, a oprócz tego kupiłam e-book, przewodnik, masterclass dotyczący manifestowania SP oraz teraz uczestniczę w wyzwaniu Boskim SC. I gdybym chciała się wypowiedzieć ile dobra dało mi każde z nich, to chyba bym trafiła do spamu 😂.Dlatego pomyślałam, że napiszę opinię dotycząca tego od czego wszystko się zaczęło, czyli konsultacji 😍. Moja przygoda z afirmacjami rozpoczęła się od konsultacji, które totalnie otworzyły mi oczy. Dzięki rozmowie 1:1 mogłam rozwiać swoje wątpliwości, zapytać o wszystko co mnie nurtowało i zostałam naładowana pozytywną energią. Po konsultacjach zaczęłam afirmować zgodnie ze wskazówkami i pomogło mi to w ciężkim momencie mojego życia. Dzięki afirmacjom, które wprowadziłam po konsultacjach zrozumiałam, że poświęciłam swoją energię człowiekowi, który nie był tego wart, a zapomniałam o osobie, która jest teraz dla mnie nr.1, czyli o mnie. Te konsultacje były otwarciem mi bramy do zmiany całego życia. Z osoby ciągle negatywnie nastawionej do życia, ze stanami depresyjnymi i niewyobrażającej sobie życia bez leków, stałam się osobą, która jest pewna siebie i wie, że może osiągnąć wszystko. Myślę, że wiele osób wie, jak ciężko jest wyjść ze spirali negatywnych myśli i jak ciężko jest zmienić swoje nastawienie do życia. Polecam z całego serca konsultacje osobom, które chcą dokonać takiej zmiany, które chcą afirmować, ale są zielone w temacie, bądź potrzebują swojego opiekuna. Cieszę się, że wykonałam ten pierwszy krok, bo był to pierwszy krok do odnalezienia szczęścia w życiu ❤️.

Maja

Zakupiłam ebooka o manifestacji pieniędzy. Totalny strzał w dziesiątkę!!! Oprócz przypływu gotówki z różnych źródeł, co jest oczywiście super, przede wszystkim stałam się inna osobą, pod względem mindsetu. Zrozumiałam, że zasługuje na wszystko, co najlepsze i że mogę osiągnąć wszystko, co mogę sobie wymarzyć. Totalny game changer jeśli chodzi o rozwój🤍. Pod względem praktycznym eBook składa się z zadań na każdy dzień, dzięki czemu pracujemy nad swoimi przekonaniami każdego dnia. To, co podoba mi się jeszcze w formie eBooka to to, że wszystko jest przejrzyste i ułożone w taki sposób, że stopniowo stajemy się nowymi osobami.

Magda

Zakupiłam ebook „Manifestacja bogactwa w 30 dni” oraz „Afirmacje. Praktyczny przewodnik”. Polecam. Od razu pomogło mi to zamanifestować nową pracę zdalną oraz moje manifestacje szybciej się spełniały 🥰

Kasia

Dołącz do newslettera

Naucz się świadomej manifestacji!

  Wymagane zgody:

  Nie wysyłam spamu, możesz się wypisać w dowolnym momencie.

  Dane firmowe

  Weronika Skibniewska

  Pobiel 50

  56-210 Wąsosz

  NIP: 5010083355

  Copyright © 2023 Manifestacja bogactwa | Stworzone przez Przystanek Internet.